Najpopularniejsze filmy i seriale 2019 roku

Coraz częściej decydujemy się na oglądanie filmów i seriali w sieci. Nie w tv, a już tym bardziej w kinie. Zarówno młodzi jak i starsi wolą wygodnie na kanapie oglądać swoje ulubione seriale, filmy a także nowości – a warto zauważyć, że sporo ciekawych produkcji dostępnych jest tylko w sieci na przeróżnych portalach – nigdy nie będą dostępne w kinach czy tv. Są to między innymi takie portale, jak: otube pl, netflix, hbo go, vod, player tv, show max…

Jeśli nie wiesz na co masz ochotę, nie wiesz co oglądać tego wieczora, możesz na stronie otube.pl – wybrać opcję: zaskocz mnie! – portal sam zdecyduje co będziesz oglądać! Możesz też przejrzeć kategorie filmowe, sprawdzić jakie najnowsze filmy zostały udostępnione na portalu – każdy jest krótko opisany, więc wybór będziesz mieć ułatwiony.

Jakie filmy i seriale z otube pl były najpopularniejsze w roku 2019?

Filmy:

  • Gra cieni – to film z 2016 roku. Akcja dzieje się w latach XX w Korei, kiedy ta znajduje się pod japońską okupacją. Pewien człowiek, który niegdyś był członkiem koreańskiego ruchu oporu, teraz jest oficerem japońskiej policji – otrzymuje specjalną misję – musi zinfiltrować ruch, który walczy o niepodległość Korei. Co będzie działo się podczas działań Lee Jung-choola?
  • Prorok w dżinsach – to film z tego roku. Historia słynnego i bardzo znanego, podziwianego księdza Jerzego Popiełuszki. To był prawdziwy bohater z czasów walki z komunizmem. Dla wielu był on wzorem do naśladowania.
  • ISIS: Geneza przemocy – to film z 2018 roku. Twórcy filmu skupiają się na przemocy pomiędzy światem zachodnim a muzułmańskim.

Seriale:

  • American Horror Story – całą serię zna na pewno każdy fan dobrych, mocnych horrorów. Każda seria jest coraz straszniejsza, mimo, że opowiada o czymś zupełnie innym. Warto zobaczyć każdy sezon!
  • The Walking Dead – serial oparty na bestsellerowym komiksie Roberta Kirkmana. Historia dzieje się w czasie, kiedy na świecie panowała pandemiczna apokalipsa a cała planeta została opanowana przez zombie.
  • Lucyfer – Władca Piekieł, które cholernie nudzi życie, które prowadził do tej pory. Postanawia więc… przenieść się do Los Angeles i zostaje tam właścicielem bardzo ekskluzywnego klubu nocnego. Wkrótce zaczyna prace w Policji i kara ludzi za ich zbrodnie… Właściwie każdy odcinek opowiada o czym innym, jednak są one ze sobą połączone.
  • BoJack Horseman – animowany serial, który podbił serca fanów… Dlaczego? My właściwie nie wiemy, ale oglądamy bo serial nam się podoba! Opowiada bowiem historię antropomorficznego człowieka-konia. Zobacz jak rozwija się i przygasa jego kariera sitcomowa.
  • Ścigana – Kobieta szpieg, która działa w prywatnej organizacji. Kiedy staje się ona ofiarą (no prawie…) napastnika, dochodzi do tego, że to ktoś z jej firmy chce ją wyeliminować. Sprawdź do czego doprowadzi ją jej prywatne śledztwo…
  • Słodkie kłamstewka – Serial o trzech na pozór uroczysz koleżankach. Kiedy ich “liderka” znika, reszta dziewczyn przysięga sobie, że nikt nigdy nie dowie się co się stało. Po roku jednak dostają dziwne listy… Sami sprawdźcie jakie i od kogo. Naprawdę warto!