Najpopularniejsze filmy i seriale grozy

Horrory to gatunek filmowy, który kręci Cię najbardziej? Krew, morderstwa, wywalające się flaki, zombi, duchy i inne stworzenia nie są Ci straszne? Odwiedź koniecznie portal horrortube.pl – znajdziesz tam tylko i wyłącznie filmy i seriale z kategorii horrorów! Przeczytaj poniżej o kilku najchętniej oglądanych filmach i serialach z portalu – może i Ciebie wkręcą, a może już je znasz?

Top seriali i filmów z horrortube.

Seriale:

 1. American Horror Story – kilka bardzo ciekawych sezonów, każdy opowiada inne historie – równie straszne – a nawet śmiało można przyznać, że każdy kolejny sezon jest jeszcze okrutniejszy.
 2. Z Nation – akcja dzieje się kilka lat po apokalipsie zombie. Kilku ludzi, którzy pozostali przy życiu mają za zadanie przetransportować ostatniego ocalałego do laboratorium w Kalifornii – muszą bowiem pobrać od niego przeciwciała, by stworzyć szczepionkę, która ma ocalić ludzkość.
 3. Stranger Things – pewnego dnia, w małym miasteczku znika chłopiec. Jego zniknięcie jednak jest początkiem serii bardzo tajemniczych zdarzeń… Czy ktoś rozwikła zagadkę zniknięcia chłopaka? Musisz się przekonać!
 4. Znaki – W Górach Sowich ginie studentka. Padła ofiarą bardzo okrutnej i bardzo tajemniczej egzekucji – tą historią żyje cały świat. Przekonaj się dokąd dobiegnie śledztwo… czy sprawa zostanie w ogóle wyjaśniona?
 5. Van Helsing – Dziewczyna budzi się po kilku latach w śpiączce. Okazuje się, że świat opanowały wampiry, bardzo brutalne i bezlitosne. Co zrobi kiedy okaże się, że jest ona jedyną nadzieją ludzkości?

Filmy:

 1. Hostel – Dwaj szkolni przyjaciele, którzy przemierzają Europę w poszukiwaniu przygód. Koniecznie sprawdźcie do czego rządność przygód doprowadzi te niewinne duszyczki…
 2. Martwe zło – klasyka! Debiut reżyserski Sama Raimi. Piątka studentów wyjeżdża na weekend do domku w lesie. Znajdują księgę zmarłych… Odsłuchują ją – na ich nieszczęście…
 3. Szczęki – kolejny kultowy film możesz zobaczyć na portalu. Chyba nie trzeba tutaj opisywać akcji filmu?
 4. Adwokat diabła – następny znany, doskonały horror. Młody adwokat, który nie przegrał jeszcze żadnej swojej sprawy. Posiada chyba jakąś nadprzyrodzoną moc, która pomaga mu przekonywać ławników do swoich racji…
 5. Nadzy i rozszarpani – stary ale jary, jak to mawiają. To dość… mroczny dramat nagrany w formie dokumentu. Film podzielony został na dwie części. Pierwsza opowiada o żołnierzach, którzy poszukują zaginionej ekspedycji filmowców… Druga część to akcja, która dzieje się w Nowym Jorku, w studiu, w którym ogląda się taśmy, które znaleźli żołnierze… Chcesz zobaczyć co dzieje się na taśmach filmowców, którzy zostali napadnięci przez kanibali?
 6. Przerażacze – Małe miasteczko zostaje zaatakowane przez tajemniczą siłę. Kilkadziesiąt osób nagle umiera, okazuje się, że to wcale nie wina zawału a… upiorów… z którymi do walki staje detektyw – parapsycholog, który na życie zarabia jako… pogromca duchów.
 7. Martwe zło – Dziewczyna uzależniona od narkotyków i jej znajomi, którzy chcą pomóc jej w walce z nałogiem… Zabierają ją na weekend do domku w lesie. Znajdują tam księgę i czytają ją, przywołując tym samym demona…