Przygotowanie romantycznej kolacji

Jeśli właśnie zaczynasz romans z nowym partnerem, z pewnością zainteresuje Cię jak przygotować pyszną kolację dla pary. Na szczęście istnieje prosty przepis na kolację dla dwojga, który będziesz mogła przygotować, aby oczarować swojego nowego partnera. Sprawdź, jak możesz to zrobić i do dzieła :).

Przygotuj makaron

Ważne jest, aby danie które będziesz przygotowywać było raczej proste i efektowne. Chodzi o to, abyś miała jak najniższy poziom ryzyka, że nie uda Ci się przygotować dobrego posiłku. Zatem polecam wybrać coś prostego i jednocześnie zawsze smacznego, czyli makaron z sosem bolognese. Wystarczy, że ugotujesz makaron, a następnie przygotujesz sos. Sos powinien być na bazie pomidorów, z podsmażoną cebulką, mięsem mielonym (lub jego wegetariańskim odpowiednikiem) oraz szczyptą papryki suszonej. Pamiętaj, aby użyć pieprzu i soli. Możesz być zestresowana, dlatego najlepiej będzie, jeśli rozpiszesz sobie krok po kroku, co powinnaś zrobić.

Zadbaj o nastrój

Przygotuj muzykę. Ważne, aby nie była ona zbyt głośna i jednocześnie aby przyjemnie wypełniała ciszę, w momentach, kiedy nie będziecie nic mówić. Takie momenty oczywiście mogą się zdarzyć, dlatego ważne, aby powstała cisza nie była krępująca. Miła muzyka z pewnością ją wypełni i sprawi, że oboje będziecie mniej spięci. Przygotuj pomieszczenie w taki sposób, aby było delikatnie oświetlone, najlepiej światłem świec i jakimiś mniejszymi lampkami w dalszych częściach pokoju. Taka kameralna atmosfera rozbudzi Waszą wyobraźnię i pozwoli wejść w przyjemny, romantyczny nastrój. Ubierz się elegancko, ale bez większej przesady. Jest to nadal wieczór w domu, a nie w restauracji, dlatego nie musisz być ubrana jak na galowe wyjście. Dobrze, abyś czuła się swobodnie w tym co będziesz miała na sobie. Przygotuj także swoją fryzurę i perfumy, tak aby roztaczały się w pokoju. Przemyśl także, gdzie będziecie mogli usiąść już po zjedzeniu posiłku. Ważne, abyście mogli usiąść blisko siebie w wygodnej pozycji.